Stimați părinți, dragi elevi!

Cu speranța că sunteți bine și că v-ați bucurat, alături de cei dragi, de liniștea și relaxarea pe care vi le-a oferit vacanța de vară, vă transmitem câteva informații referitoare la începerea anului școlar 2023-2024:

LUNI, 11 SEPTEMBRIE 2023, FESTIVITATEA DE DESCHIDERE A ANULUI ȘCOLAR  SE VA DESFĂȘURA  ÎN CURTEA  ȘCOLII,  ASTFEL:

• ORA 09,30 DESCHIDEREA FESTIVĂ
  • După festivitate, elevii vor intra în sălile de clasă și vor desfășura o oră cu profesorii diriginți, în cadrul căreia se vor prezenta și regulile acestei instituții, care vor trebui respectate cu strictețe în timpul activităților școlare și extrașcolare, în toate spațiile destinate desfășurării acestora.

Începând de marți, 12 septembrie 2023, activitatea școlară se va desfășura conform programului anunțat la clasă.

Asigurându-vă  că întreg personalul Liceului Sanitar ”Antim Ivireanu”  a pregătit cu grijă începerea anului școlar 2023-2024, vă dorim sănătate deplină și mult succes în noul an școlar!

Conducerea LSAI