Rezultate FINALE la Olimpiada națională de matematică - ETAPA LOCALĂ.

  

 

NR. CRT. NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI CLASA UNITATEA ȘCOLARĂ PUNCTAJ S1 PUNCTAJ S2 PUNCTAJ S3 PUNCTAJ S4 TOTAL PUNCTAJ
1 BĂLTEANU DIANA 5 LICEUL ”GEORGE ȚĂRNEA” 0 0 0 0 ABSENT
2 BIRLAN DENIS 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 ABSENT
3 BOSEA VLADIMIR 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
4 COSMA MIHAI 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 0 0 0 ABSENT
5 GEORGESCU MARIA ERIKA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 ABSENT
6 GLAVAN ANDREEA RAMONA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 0 0 0 ABSENT
7 GRIGOROIU VALENTIN 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 ABSENT
8 ROTARIU RAREȘ 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
9 SIMA ALICE ANDREEA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 0 0 0 ABSENT
10 SORESCU ALYSSIA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 0 0 0 ABSENT
11 ȘEULEANU ȘTEFAN ION 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 0 0 0 ABSENT
12 COSAC ROBERT MIHAI 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 7 7 7 7 28
14 DOBRE DAVID ANDREI 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 7 7 6 6 26
13 POPESCU MARIA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 7 7 7 5 26
15 TRUȘCULETE VLAD 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 7 6,5 5 6 24,5
16 DIACONESCU RAISA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 7 5,5 7 4 23,5
17 BERBECE DARIA NICOLETA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 5 7 7 3 22
18 NICOLĂESCU IONUȚ ALEXANDRU 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 7 4,5 5 4 20,5
19 VĂDUVA DAVID 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 7 6,5 6 0 19,5
22 FUGĂROIU MIRUNA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 7 7 1 4 19
21 MIRESCU VLAD MIHAI 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 7 7 5 0 19
20 MUNTEANU DANIEL ADRIAN 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 7 6 5 1 19
23 FLOREA PATRICIA ANAMARIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 6 6 5 1,5 18,5
24 SIMA RĂZVAN 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 5 4 2 7 18
25 STANCIU-GHEORGHIȘTEANU ANASTASIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 5 7 2 4 18
26 ROBU ERIC ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 2 6,5 5 4 17,5
27 GHEBU MARIO MIHAI 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 4 0,5 6 6 16,5
30 DUMBRAVESCU IOANA ALEXIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 7 2 5 2 16
29 ȘOGOR ERIC ȘTEFAN 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 2,5 4,5 7 2 16
28 ȘTIUCĂ DEACONU MIRUNA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 7 1 6 2 16
31 POCOVNICU LUCA MIHAI 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 5 6 0 4,5 15,5
32 MARTALOGU ERIK 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 7 0,5 3 4,5 15
33 IRIMIA LUIZA-NICOLETA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 7 6,5 1 0 14,5
34 MARINESCU  ALEXANDRU MIHAI 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 5 1 5 3,5 14,5
35 TANISLAV TEODORA LORENA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1 6,5 3 4 14,5
36 MARICA MARIA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 5 1 3 5 14
37 RADU SORANA MARIA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 5 6,5 1 1,5 14
38 BALABAN ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 7 0 5 1,5 13,5
39 TODECI MARTA PAULINA 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 2 1 7 3 13
40 COSMEANU MARIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 2,5 5 1 4 12,5
41 FLORESCU ȘTEFANIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 2,5 5,5 4 0 12
42 LAZĂR LUCA ȘTEFAN 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 2 6 2,5 1 11,5
44 NECULA ANDREEA CORINA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3 4,5 2 2 11,5
43 POPESCU DARIA ELENA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 3 0,5 1 7 11,5
48 DAN CARINA MARIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 1 3 3 4 11
46 GRECEA VICTOR MIRCEA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 5 1 0 5 11
45 MANOLE IARINA GABRIELA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 3 2 6 0 11
50 MIELCIOIU ALEXIA ȘTEFANIA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 5 0 2 4 11
47 STREJAN RALUCA MARIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 5 2 4 0 11
49 TEODORESCU DARIA ȘTEFANIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 5 0 6 0 11
52 NECHIȚESCU ALEXANDRU MIHAI  5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 6 0,5 4 0 10,5
51 POPESCU RICARDO 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 5 0,5 4 1 10,5
53 ȘTEFAN DAVID 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 6 1 3 0 10
54 URECHE ANDREI 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 3 1 5 1 10
55 PĂTRULESCU KARINA GABRIELA 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 3,5 0 6 0 9,5
57 CREȚAN GEORGE 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 5 0 1 3 9
56 HĂȚIȘ RĂZVAN 5 LICEUL ”GEORGE ȚĂRNEA” 2 4 3 0 9
58 ZAMFIR ALEXANDRU MARIAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 5,5 0,5 0 3 9
62 DOBRIȚOIU MARIO ALEXANDRU 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1 0,5 4 3 8,5
61 GENOIU ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0,5 0 5 3 8,5
59 IORDAN SARA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 4,5 0 0 4 8,5
60 PANA EDUARD 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 2 0 3 3,5 8,5
63 PROTEASA ANASTASIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 2 0 1 5 8
67 COLȚEA DAVID 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 4 0,5 1 2 7,5
65 IONESCU ROBERT 5 LICEUL ”GEORGE ȚĂRNEA” 7 0 0 0,5 7,5
64 JARCALETE ALEXANDRU 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 0,5 1 6 0 7,5
66 SAMOILA TEODORA MARIA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1 0,5 1 5 7,5
69 DOROBANȚU  ANA MARIA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 3 0 2 2 7
68 IONICĂ ȘTEFAN ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 2 2 1 2 7
71 CONSTANTIN ANDREEA MARIA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 5 0 1 0,5 6,5
70 MACIUCEANU DENIS 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0,5 2 1 3 6,5
72 UDROIU ANREEA DIANA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 4,5 0 2 0 6,5
79 DUȘLEAG MARINESCU PETRUȚ 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3 0 0 3 6
74 IONESCU ERICK ȘTEFAN 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 3,5 0 0 2,5 6
73 IVĂNOIU ANDREEA RAISA 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 3 0 1 2 6
78 MOCANU ELENA CRISTINA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 3 0,5 2 0,5 6
77 OGĂȘEANU ROBERT ANDREI 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 1 0 5 0 6
76 POPESCU ELENA STEFANIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  1 0 4 1 6
75 TĂTULESCU RAUL 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 2,5 0,5 0 3 6
80 VIRLAN MIHAI 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 4 0,5 1 0 5,5
82 ANOAICA RADU-NICOLAE 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 2 2 1 0 5
86 DRAGOMIR RAUL NICOLAE 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0,5 0,5 4 0 5
85 DUMITRIU ANA DENISA 5 LICEUL ”GEORGE ȚĂRNEA” 1 0 2 2 5
84 MARTIN VLAD 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  4 0 0 1 5
83 RUNCEANU EDUARD GABRIEL 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3 0 0 2 5
81 STUPARU EDUARD CONSTANTIN 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 2 1 0 2 5
87 IVAŞCU ALESSIA GABRIELA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  2,5 0 1 1 4,5
89 MIHALCEA ELIANA  TEODORA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 1 3,5 4,5
88 SARAOLU IOAN ALEXANDRU 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  1 0,5 1 2 4,5
91 DAN ANDREI 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 2 0,5 1 0,5 4
94 MARINOIU ANDY MIHAI 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 2 1 0 1 4
95 NEJOIU RAUL 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1 0 1 2 4
92 OPREA ALEXANDRU IOAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 2 1 1 0 4
90 SĂFTOIU ALIN 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 1 0 1 2 4
93 TRANDAFIR ALEXANDRU 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  3 0 1 0 4
96 BONDOC ANA-MARIA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 1,5 0 0 2 3,5
97 DOROBANȚU DAVID GEORGE 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 1 0,5 1 1 3,5
100 DEACONEASA DELIA NICOLETA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1,5 0,5 1 0 3
101 FĂGEȚEANU MIHAI 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 2 0 1 0 3
99 MOLDOVAN IONUȚ SEBASTIAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 1 0 2 0 3
98 PĂTRAȘCU MIHAI LUCIAN 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 3 3
103 TOADER ANDREI TOMA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0 0 2 0,5 2,5
102 UNTARU LUCA ANDREI 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 1,5 0 1 0 2,5
104 BOGOSLOV IONELA ŞTEFANIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA” RÂMNICU VÂLCEA  0 0 1 1 2
105 CONSTANTINESCU MELISSA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 2 2
108 MARINESCU RALUCA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0,5 0,5 0 1 2
106 RADU IOANA ALEXANDRA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0 0 1 1 2
107 VASILE VLAD 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 1 0 1 0 2
111 MANASIA JULIA ANDRA 5 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1 0 0 0 1
109 TUFIS  SARAH MARIA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 1 0 0 1
110 VALCU DARIUS IOAN 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  1 0 0 0 1
115 MIREA ANDREI 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 0
112 TINCA ANDREEA DARIA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 0 0 0 0
114 TIŢA MARIA REBECA 5 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 0 0 0 0
113 TUDOSE LARISA 5 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 0
116 BANCIU ANA MARIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 0 0 0 ABSENT
117 BIȘU IOANA DARIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 0 0 0 ABSENT
118 CANCIU ANDREI MARIO 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
119 CORNEA DARIUS 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
120 DRĂGHICI ANA MARIA 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
121 DURLE ANDREEA IZABELA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0 0 0 0 ABSENT
122 FARCĂȘANU DIANA 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
123 FRUMOSU VANESSA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0 0 0 0 ABSENT
124 ISPAS ALEXIA ELENA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 0 0 0 ABSENT
125 MOCANU MATEI 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
126 RADULESCU ALIN 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 0 0 0 ABSENT
127 STANCIU ELENA AMALIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 0 0 0 0 ABSENT
128 DOBRE DARIUS 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 5 7 7 7 26
129 MIHAI DANIEL 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 7 0 5 6 18
131 MONCEANU ROBERT 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 6 0 4 7 17
130 RĂDUȚ ANDREEA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 6 5 4 2 17
132 OLTEAN IOAN LUCA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 4,5 0 6 6 16,5
133 BERBESCU ALEXANDRU 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 7 0 2 7 16
136 ENACHE VLAD 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 7 3 4 2 16
134 NEACSU MARA 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 7 3 2 4 16
135 ZIDARU RAREȘ 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 7 4 0 5 16
137 RÎPĂ MARIA ALEXANDRA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 4,5 1 3 7 15,5
139 AMĂRĂZEANU ANA 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''ALEXANDRU LAHOVARI'' 7 1 2 5 15
138 ARIȘANU MIHAI 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 6 4 2 3 15
141 COMAN RADU ȘTEFAN 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''ALEXANDRU LAHOVARI'' 3 1 3 7 14
140 MARINESCU LUCA 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 5 0 2 7 14
142 BURGHELEA RAREȘ 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 3 4 2 4 13
143 OLARU MAIA 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''ALEXANDRU LAHOVARI'' 7 1 2 3 13
144 SCHITEANU GABRIEL 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 7 6 0 0 13
145 STANCA ARYANA IOANA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 7 2 2 2 13
146 DRUGAN ION ANDREI 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 6,5 0 3 3 12,5
147 NICULA ANDREEA ELENA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 3 5 1 3 12
148 TÂMPLĂRESCU ALEXIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 7 0 1 4 12
149 TĂBĂCUȚU THEODOR ANDI 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''ALEXANDRU LAHOVARI'' 4,5 0 2 5 11,5
150 SPÎRLEANU EDUARD 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 5 0 0 6 11
151 VLADUT EDUARD 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 5 0 6 0 11
153 BOTEZ TEODOR 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 6 2 2 0 10
154 MUNTEANU ANDRA MARIA 6 LICEUL ”GEORGE ȚĂRNEA” 6 0 2 2 10
152 PICU ALEXANDRU 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 7 1 2 0 10
155 TOMA MIHAI 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 7 0 3 0 10
156 CIRICAN ANDRADA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 6,5 1 2 0 9,5
158 CĂLINESCU ALEXIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 6 0 2 1 9
159 CHIREA IOANA ALEXIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 7 0 2 0 9
157 ILIE MIRELA ELENA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 3 1 4 1 9
160 ȘTEIU ANDREI NICOLAE 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 6 0 2 1 9
161 PESCARU TEODOR 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 2,5 2 3 1 8,5
164 BĂJEAN MATEO 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 4 2 2 0 8
162 MARINESCU MONCEANU ERIKA 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''ALEXANDRU LAHOVARI'' 3 0 2 3 8
163 MĂTULESCU ROBERT 6 LICEUL ”GEORGE ȚĂRNEA” 6 0 2 0 8
165 TOGHE RARES 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 5 0 0 3 8
167 CIUCIOI ANCA ȘTEFANIA 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 5,5 0 2 0 7,5
166 LUPU MARA 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 3,5 0 3 1 7,5
168 MURGOCI EDUARD 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 4,5 0 2 1 7,5
171 CAMPEANU NICOLAE 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 5 0 2 0 7
172 NICOLAE MARA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 6 0 1 0 7
170 POPESCU DAVID 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 5 0 2 0 7
169 RUSU GIULIA GABRIELA 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 6 1 0 0 7
176 DASCALESCU GABRIEL 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  5,5 0 0 1 6,5
173 IONETE MEDEEA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 4,5 0 2 0 6,5
174 NICA IOANA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 1,5 1 2 2 6,5
175 SICLITARU RAUL ȘTEFAN 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''ALEXANDRU LAHOVARI'' 4,5 0 2 0 6,5
177 ONEA GEORGE ROBERT 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 3 1 2 0 6
178 DUMITRESCU DARIUS 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 4,5 0 1 0 5,5
181 COJUȘNEANU PAUL 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 3 0 0 2 5
182 CRIVĂȚ IASMINA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 5 0 0 0 5
180 DAFINOIU LAURENTIU 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3 0 2 0 5
183 DRĂGHICI PETRU 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 3 0 0 2 5
179 IOANA RAREȘ- ANDREI 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU 3 0 2 0 5
185 BĂLȘAN ALEXANDRA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 2 0 1 1 4
184 FLOREA DRAGOȘ CONSTANTIN 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  3 0 1 0 4
186 VLASCEANU ERIC 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  3 0 1 0 4
188 CUCU MARIO 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 3,5 0 0 0 3,5
187 NICUT BIANCA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 2,5 0 1 0 3,5
189 MIREA DARIUS CRISTIAN 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 3 0 0 0 3
190 NEDOIU GIULIA ANNEMARIE 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3 0 0 0 3
191 ȚUGLUI KATIA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 3 0 0 0 3
192 TABACU ELIZA ȘTEFANIA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 2,5 0 0 0 2,5
193 MATEI GEORGIANA TEODORA 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 2 0 0 0 2
194 PAVEL RAREȘ 6 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 1,5 0 0 0 1,5
198 DRAGAN ANTONIO 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 1 0 0 0 1
195 GRIGORESCU VLAD 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 1 0 0 0 1
196 NEACȘA ANDREI 6 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 1 0 0 0 1
197 TUDOR ERIKA ANDREEA 6 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1 0 0 0 1
199 VIERU ROBERTA 6 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 0 0 0 0 0
200 BACANU ALESIA 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 ABSENT
201 BÎZÎC MARIA-ALEXANDRA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
202 BRINZOIU  TIMEEA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
203 CHISCIU ALIN 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 ABSENT
204 CIUNGU SASU ANASTASIA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 0 0 0 0 ABSENT
205 CONSTANTINESCU GABRIELA 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 ABSENT
206 DAN MARIA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0 0 0 0 ABSENT
207 DIACONESCU IANIS 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
208 DINICĂ RUXANDRA 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
209 DRAGOMIR  ALEXANDRU 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
210 LINTE MARIA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
211 MOCICĂ  GABRIEL 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
212 MOCICĂ  MIHAI 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
213 MUJA CIPRIAN 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
214 PREDOANĂ MIRUNA ȘTEFANIA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0 0 0 0 ABSENT
215 SCARLAT RAZVAN 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
216 SIMION ROBERT 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
217 STAN ERIKA 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
218 TRĂISTARU RAREȘ 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 0 0 ABSENT
220 DOROBANȚU FANURIE 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 7 5,5 7 7 26,5
219 OLARIU ȘTEFAN 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 6,5 6 7 7 26,5
221 IUREȘ ALEXANDRU 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 6,5 7 5 7 25,5
222 MORMONEA RALUCA  7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 6 7 5 7 25
223 CLEOANTA IULIA 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 6 4 7 7 24
225 COTALA ARMIN 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 7 2 5 6 20
224 PĂUNETE ALEXIA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 7 6 5 2 20
228 ILIESCU MELISA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 4,5 3 5 7 19,5
226 POPESCU ALEXANDRA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 6,5 7 5 1 19,5
227 PROTEASA PAUL 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0,5 7 5 7 19,5
229 GRĂDINARU ALEXIA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 3 2 7 7 19
231 CEAUȘU ALEXIA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 6 2 4,5 5,5 18
230 GATEJESCU ALISIA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 7 3 5 3 18
233 CALDARARU ERIC 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 7 5,5 2 2 16,5
232 PĂUN ANDREI 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3,5 3 4 6 16,5
234 CONSTANTIN EMANUEL MIHAI 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 2,5 4 5 4 15,5
235 POPESCU GABRIELA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 4,5 4 5 1,5 15
236 MĂGĂRDICI OANA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0,5 4 3 7 14,5
237 ONCESCU TEODORA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 5 5,5 0 4 14,5
238 LOGĂSCU SONIA 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 5,5 3,5 4 0,5 13,5
239 BERBECARU DARIA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0 4,5 4 4 12,5
240 IVAN CATINCA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 2 4 6 12
242 COTEA ANDREI 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 1 2 5 3,5 11,5
241 NITA DARIA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1,5 5 4 1 11,5
243 DRAGOMIR DANIEL 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 2 5 4 0 11
244 IONESCU DAVID 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3 2 5 0 10
245 PLEANTA ILINCA 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 3 5 1 9
246 DEACONU ALEXANDRU 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 5 3 0,5 8,5
248 LOGOFĂTU EDUARD 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0 2 5 1 8
247 OPREA ERIKA-AURORA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 2 5 1 8
251 BĂLĂ MARA 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 2,5 3 2 0 7,5
250 ROSCA TEODOR 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 0 2 5 0,5 7,5
249 SORESCU ALEXANDRU 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 0 3 4 0,5 7,5
253 NICOLAE MONICA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 2 5 0 7
252 UNGUREANU TANIA 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 4 2 0 1 7
255 DELIU LUCA 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 0 2 4 0 6
254 MIERLITA TUDOR 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 2 4 0 6
256 PĂUȘESCU CĂLIN  7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 0 0 4 1,5 5,5
257 MATEI DENIS 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 3 2 0 5
260 BUREȚA ANA 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 4 0 0,5 4,5
259 DRAGAN MARIA CAROLINA 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 4,5 0 4,5
258 MUTU MARIO 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 0 4 0,5 4,5
262 ABĂNĂRIŢEI ŞTEFAN 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  1 1 2 0 4
261 NEACȘU GEORGE TEODOR 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 1 3 0 4
263 BÎLDEA GIULIANA 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 3 0 0 0,5 3,5
265 ȚANEA ANTONIA 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 1 2 0 0 3
264 VIȘAN SORANA 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 1 1 0 1 3
268 BELDIMAN EMMA PETRUŢA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 2 0 0 2
267 DUMITRESCU RADU 7 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 0 0 2 0 2
266 MIHAILESCU LARA 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 1 1 0 0 2
269 IORDAN MAYA-ELENA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1 0 0 0,5 1,5
273 BĂRBULESCU ADRIANA 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 1 0 0 1
272 NECHITESCU FLORIN CRISTIAN 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 1 0 0 1
271 OPREA ANDREI ROBERT 7 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 1 0 1
270 SÎRBU DANIEL 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 1 0 0 1
274 CARAGEA ANDREI 7 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0,5 0 0 0 0,5
275 DRĂGUŢ  MARIA ADELINA 7 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 0 0 0 0
276 APOSTOL ANISIA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
277 BULACU ALEANDRA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 ABSENT
278 FAGETEANU CATALINA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
279 GOSA STEFAN 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 0 0 0 ABSENT
280 GRIGORESCU  TEODORA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
281 HUSMAN RAZVAN 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 ABSENT
282 IONESCU ALEXANDRA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 0 0 0 0 ABSENT
283 MARINESCU  ANDRADA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
284 MUNTEANU ALEXANDRA 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 0 0 0 ABSENT
285 ONICĂ  MARIA  ROMINA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
286 PISTOL GEORGIANA  MARIA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
287 POPA DARIANA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
288 POTCOVARIU CARMEN 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
289 RICOBON  MARIA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
290 SMĂRĂNDOIU  EDUARD 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
291 STANCA SEBASTIAN 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
292 ȘOȘOACĂ  VLAD 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 0 0 0 ABSENT
293 DOBRA EMILIA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 7 4,5 7 7 25,5
294 GRIGORESCU VICTOR 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 5,5 6 6,5 4 22
295 MIREA BULUBASA PETRE LUCA 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 7 2 7 5,5 21,5
296 TRĂISTARU ALEXADRA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 3,5 3,5 7 7 21
297 CEBANU ANTON 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3,5 7 6 4 20,5
299 CĂLINESCU GEORGE ALEXANDRU 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 4 2 7 7 20
298 NEACȘA ANDREAS 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 7 2 7 4 20
301 DAVID SILVIU 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 4 7 3 4,5 18,5
300 OLARU RAUL  8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 6 4,5 4 4 18,5
302 FILIP DAMIAN 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 4,5 4 6,5 2 17
303 FLORICIOIU VICTOR IOAN 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0,5 2 7 7 16,5
305 ALBUICA OCTAVIAN 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 1 4 7 4 16
304 TOBĂ ALEXIA  8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 5 3 1 7 16
307 MITROI COSTIN 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0 4 7 4 15
306 MONCEANU VALENTINA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 4 4 3 4 15
308 BIRZESCU EDUARD 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3,5 4 3 4 14,5
309 PALMOTĂ NĂSTOIU DARIA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 3,5 1,5 7 2 14
310 ANGHELOIU ANDRADA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 4,5 2 3 4 13,5
313 CRÎNGUȘ ALEXIA 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 4 2 3 4 13
311 FĂSUI CĂTĂLINA 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 4 2 3 4 13
312 LE BORGNE ANNA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 0,5 1,5 7 4 13
316 FETELE RAREȘ FLORIAN 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0,5 2 3 7 12,5
315 NEDELCU DARIA-MARA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3,5 4 3,5 1,5 12,5
314 TRĂISTARU AIDA GABRIELA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3,5 2 3 4 12,5
317 NEAGU DARIA 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 4,5 4 1,5 2 12
318 GIURAN DANIELA 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 3,5 2 1 5 11,5
319 BĂTĂGAN  ILINCA 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 4 2 2,5 2 10,5
320 ZAMFIR ANDREI 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 3,5 1,5 3 2,5 10,5
323 DIACONU ANDREI 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 3,5 2 3 1,5 10
322 POPA ANA-MARIA 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 0,5 0 7 2,5 10
321 TRAISTARU DRAGOS 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 3,5 2 2 2,5 10
324 SUILEA MIRABELA 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 3,5 2 0 4 9,5
325 BĂIAȘU ALISIA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 0,5 2 2,5 4 9
326 CHIȚU MARIA IARINA 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ TAKE IONESCU 1,5 4 1,5 2 9
327 COMȘA KARINA 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0,5 3 3 2,5 9
329 ALBU LETIȚIA 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 3 0,5 2,5 2 8
328 SANDU ANDREI 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0 1,5 4,5 2 8
330 ANGHEL ALEXANDRU 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0 4 3 0,5 7,5
332 PATRAȘ ARIANA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 1,5 1 2 2 6,5
331 STAICU ROBERT 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0,5 2 0 4 6,5
333 SARAOLU CĂTĂLIN 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 2 0 0 4 6
336 MEIANU ANDREEA-ALEXANDRA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICOLAE BĂLCESCU 0 1,5 3 1 5,5
335 MÎNĂILĂ OANA ALESSANDRA 8 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ ”MATEI BASARAB” 0,5 1 3 1 5,5
334 ȚOGHE CĂTĂLINA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0,5 1 2 2 5,5
338 SIMA ADRIAN 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 3,5 1 0 0,5 5
337 TSALICHI MARIA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 1 1,5 2,5 5
340 GLUGĂ DARIUS 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 1,5 1 2 4,5
339 SANDA CRISTIAN 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ Nr. 5 1 2 1 0,5 4,5
342 FLOAREA VLAD 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.10 0 1,5 1 1,5 4
341 LĂZĂRESCU ANDREI 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 3 0 1 0 4
343 SPORIȘ CATINCA 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0,5 1 0 1,5 3
344 NUICA ADRIAN 8 COLEGIUL NAȚIONAL ''MIRCEA CEL BĂTRÂN'' 0,5 1,5 0 0 2
346 DRAGUT ANDREEA 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 0 1 0,5 1,5
345 GHIOALĂ ELENA ROXANA 8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ANTON PANN 0 0 1 0,5 1,5
347 BADEA STEFAN 8 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.GH.DUCA”RÂMNICU VÂLCEA  0 1 0 0 1